fbpx

Salary Review vs English: як англійська впливає на зарплату?

Salary Review vs English: як англійська впливає на зарплату?
__
Olha Mokina

Olha Mokina

5 хвилин для прочитання Feb 21, 2019 __

Сфера IT займає лідируючу позицію на ринку праці за кількістю вакансій з вимогою знання англійської мови. Сьогодні знайти компанії, які не висувають таких вимог до своїх працівників дуже важко. Знання англійської не тільки покращує ваші шанси на отримання посади, а й сприяє подальшому кар’єрному зростанню.

Англійська мова і для чого вона вам?

Статистика демонструє, що маючи знання англійської ви можете розраховувати на зарплату на ~30% вищу, ніж у фахівців без знання іноземної мови. Ринок праці недарма називають ринком, адже там рекрутери, в першу чергу, звертають увагу на тих кандидатів, котрі можуть похвалитися найкращими знаннями в різних областях. Вони шукають максимально універсальних працівників, котрі можуть і з клієнтом поспілкуватися, і презентацію на англійській зробити.

Фахівці зі знанням англійської можуть претендувати на роботу в компаніях, які працюють на внутрішньому ринку, так і в міжнародних компаніях. Останні пропонують вищу зарплату і інколи кінцева цифра може бути в 2-3 рази більшою. І це досить гарний стимул для вивчення англійської.

Кар’єра vs англійська

Незнання англійської HR фахівці називають одним із так званих Career Stopper. Якщо на позиції Junior вам пробачать невміння говорити на англійській, то на Senior позиціях без неї складно обійтися. В залежності від компанії, в якій ви працюєте, від вас можуть очікувати безпосереднього спілкування з іноземними замовниками.

В процесі Salary Review враховуються різні фактори і висуваються різні вимоги. Нерідко трапляються випадки, коли спеціаліст не може отримати підвищення саме через недостатньо високий рівень англійської. І тоді є три виходи: відмовитися від подальшого збільшення зарплати, перейти в іншу компанію чи максимально швидко вивчати англійську. Якщо ви вибираєте останній варіант, звертайтеся до EWA. Ми знаємо як швидко вивчити англійську на потрібному рівні.

Також рекомендуємо до перегляду
Підготовка до проходження співбесіди на англійській
Підготовка до проходження співбесіди на англійській
6 min read Mar 13, 2019 __

Підготовка до проходження співбесіди не менш важлива, ніж сама співбесіда. В разі ігнорування цього важливого етапу, ви можете значно знизити свої шанси на отримання роботи мрії. Якщо ми говоримо про співбесіду на англійській, завдання ускладняється. Ми розповімо вам про основні етапи підготовки для успішного проходження цього етапу. Починайте...

читати
Топ-8 порад для швидкого вивчення англійської мови
Топ-8 порад для швидкого вивчення англійської мови
4 min read Feb 21, 2019 __

Сьогодні знання англійської мови є обов’язковим для спеціалістів багатьох професій і, в першу чергу, це стосується IT-сфери. Однак вивчення іноземної мови – це не найпростіша задача. Чому хтось витрачає на це рік, а комусь мало й п’яти років, щоб вийти на бажаний рівень? Вся справа в правильному підході, який дозволяє оптимально розподілити час і в...

читати